Батарейні блоки

У магазині Strobist представлені високоякісні батарейні блоки Phottix, Pixel та Meike для фотоапаратів Canon, < b>Nikon, Sony, Pentax. Всі батарейні блоки Phottix виготовлені та сертифіковані за стандартами ЄС та США. Здійснюється доставка по Києву та Україні.

Батарейний блок, або як його ще називають, бустер для фотоапарата – це спеціальна рукоятка, яка кріпиться до нижньої частини фотоапарата. Всередину батарейного блоку поміщається 2 акумулятори або 6 пальчикових батарейок типу АА (виключення Nikon D300, D700, D600, D800, D7100 – їхній батарейний блок розрахований на один Li-ion акумулятор, а другий залишається в самій камері). Завдяки цьому значно збільшується час автономної роботи фотоапарата, що буває корисним при тривалій зйомці на виїзді. Це може бути весільна, репортажна зйомка, де немає часу на підзарядку та заміну акумуляторів. Також батарейний блок буде корисним під час тривалих туристичних поїздок.

Ще однією корисною особливістю батарейного блоку є зручність зйомки вертикальних кадрів. Фотографу не доводиться викручувати руку під час вертикальної зйомки, оскільки батарейні блоки оснащені додатковими елементами керування: кнопкою спуску, колесом налаштування, кнопкою фіксації експозиції та іншими.

Крім усього цього, фотоапарати з батарейними блоками виглядають набагато солідніше:)

У нашому магазині Strobist Ви можете купити батарейні блоки Phottix, Meike, Pixel для Canon, Nikon, Sony та Pentax.

В наявності
1 948 
Зовнішній батарейний блок Yongnuo SF-18 для фотоспалахів Nikon. Аналог батарейного блоку Nikon SD-9A
Немає у наявності
1 948 
Зовнішній батарейний блок Yongnuo SF-18 Canon для фотоспалахів Canon (повний аналог Canon CP-E4)
Фільтри товарів
Бренд (1)
Ціна

 – 

  • 1948
  • 1949