Фотобокси (лайткуби) для предметної зйомки

Складаний портативний Лайт-куб (лайт-бокс) Godox призначений для безтіньової, предметної фотозйомки. Перевага лайт куба в тому, що він рівномірно розсіює світло через напівпрозоре ткане покриття при зйомці предметів, що дозволяє рівномірно розподілити освітлення для отримання м'яких тіней.

Лайт-куб для предметної зйомки незамінний у випадку, коли вам необхідно зробити серію фотографій невеликих предметів для каталогу товарів. Лайт куб для фото зазвичай виготовляється з білої напівпрозорої тканини, яка рівномірно розсіює світло у внутрішньому просторі куба і дозволяє робити безтіньову зйомку або зйомку з дуже м'якими тінями. Для різних завдань зйомки в комплекті до лайту куба додається набір різнокольорових фонів. Зазвичай лайт куби мають просту конструкцію, в якій полотно натягнуте на гнучкий каркас, вони легко складаються для зберігання та транспортування.

Можна використовувати лайт куб для макрозйомки із застосуванням спеціального кільцевого спалаху. З усіх випадків предметної зйомки, найскладнішою вважається робота з виробами з дорогоцінного каміння та металів, а також з сувенірами та біжутерією зі штучними кристалами. Ви можете використовувати лайт куб для зйомки ювелірки, вибравши як підкладку темну поверхню, що відображає. Світлові джерела необхідно розташувати наступним чином: двома потужними лампами підсвітити куб з двох сторін зовні та один менш потужний джерело використовувати для прямого підсвічування об'єкта. Для створення відблисків можна помістити в куб сріблястий папір як відбивач.


В наявності
‍771‍ 
Лайт-куб для предметної зйомки розміром 40х40х40см.
Лайт-куб для предметної зйомки 80х80х80см.
Фільтри товарів
Бренд (1)
Ціна

 – 

  • 771
  • 1588