Відбивач круглий 5в1 Godox RFT-05 80 см

Написати відгук
806310
‍735‍ 
1 100 
Ви економите: 365 
В наявності
+
Доставка
  • Нова Пошта:
  • — у відділення - від 70 грн
  • — адресна доставка - від 105 грн
  • Укрпошта:
  • — замовлення до 3000 грн - від 50 грн
  • замовлення від 3000 грн - безкоштовно
Оплата

Круглий відбивач Godox RFT-05 5в1 80 см

Відбивач Godox 5в1 80 см являє собою легкий, багатофункціональний, складний набір, призначений для фото та відео зйомки. У набір входить: дифузор на рамці для роботи на просвіт і 4 кольорові змінні полотна: біле, чорне, золотисте та сріблясте, які кріпляться до основної рамки і, при необхідності, дуже швидко замінюються.

Легка та міцна пружинна рамка відбивача 5в1 забезпечує прекрасний натяг полотна. тіньових ділянок об'єкта, що знімається, що додасть зображенню об'єм та художню виразність. Спектр застосування відбивача дуже широкий, його можна застосовувати як у студії, так і на виїзді, використовуючи для відображення як штучне світло освітлювачів або спалахів, так і природне сонячне світло. Відбивач на просвіт застосовується для роботи на просвіт, надає ефекту м'якого розсіяного світла, що імітує денне світло у хмарний день. При використанні дифузора не змінюється колірна температура. Можлива робота на відображення, хоча при цьому сильно падає інтенсивність відбитого світла, а об'єкт зйомки висвітлюється дуже ніжним і рівним світлом.

Білий відбивач — не змінює колірну температуру світла, що відображається, дозволяє підсвітити тіні м'яким світлом. При використанні білої поверхні, що відбиває, досить сильно падає інтенсивність світла при відображенні.

Срібний відбивач — не змінює колірну температуру відбивається світла, але робить відбите світло більш контрастним, порівняно з білим відбивачем. При використанні срібної поверхні, що відбиває, інтенсивність відбитого світла знижується незначно.

Чорний відбивач — відбивач з яскраво вираженим ефектом поглинання світла, застосовується для відсікання зайвих перевідбиття, що впливають на об'єкт зйомки. Дуже затребуваний у модельній та портретній фотозйомці.

Золотий відбивач — трохи знижує колірну температуру світла, що відображається, дозволяючи досягти «теплого» відтінку, що дуже часто необхідно при зйомці портрета. При використанні золотистої поверхні, що відбиває, інтенсивність відбитого світла знижується незначно.

5
5 з 5
Відгуки: 1
5 зірка
100%
4 зірок
0%
3 зірок
0%
2 зірок
0%
1 зірка
0%
Юрий
5
Коментар
Взял себе такой, очень доволен. Сравнил отражающую способность со своим старым Фалконовским – у Godox где-то на пол степа выше. И не мудрено, он даже блестит по-другому. Легкий, удобная ручка, отлично складывается. Пружина внутри и крепка и не травмирует руки при раскладывании. Вот, еще очень бы хотельсь такой на просвет, чтоб закрывать модель от прямого солнца.
З цим товаром купують